ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА ВИЗНАЧЕННЯ ПІДРЯДНИКА З ВИГОТОВЛЕННЯ ТА ВСТАНОВЛЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ СТЕНДІВ ДЛЯ ПРОЕКТУ: «Транскордонне Полісся – від стратегії до добробуту».

В рамках Програми «Білорусь-Україна», що фінансується за рахунок коштів Європейського Союзу, відповідно до умов Партнерської угоди № 1 від 29.11.2017 р., укладеної між Громадською організацією «Клуб екологічного туризму», установою «Брестський транскордонний інфоцентр», а також згідно Грантового контракту 83265660, укладеного між Громадською організацією «Клуб екологічного туризму» і Німецьким товариством з міжнародного співробітництва (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GMbH реалізується проект «Транскордонне Полісся – від стратегії до добробуту».

Координатором проекту на території України є ГО «Клуб екологічного туризму».  Термін реалізації: 01.12.2017 – 31.01.2019  рр.

Головна мета проекту – Покращення туристичної та інвестиційної привабливості прикордонного Полісся в Брестській і Волинській областях.

У зв’язку з вищевикладеним розпочато КОНКУРС для пошуку підрядника з виготовлення та встановлення інформаційних стендів для чотирьох туристичних маршрутів, який проводить Громадська організація «Клуб екологічного туризму» в рамках реалізації проекту.

Вимоги до інформаційних стендів/таблиць туристичних маршрутів розміром  1400 х 750 у кількості 8 штук:

  • основа OSB-плита 1 см + фанера з лазерним гравіювання з лазерним гравіруванням,
  • карта друк на вініловій плівці з ламінацію,
  • поклейка на композит 4 мм товщина,
  • покриття вологостійка захисна лазур для зовнішніх робіт для дерева,
  • опора – дерев’яний шліфований стовбець.

Термін подання пропозиції: до 09.03.2018 року (з 09.00 год. до 18.00 год.) за адресою: вулиця Богдана Хмельницького, 23/1, м. Луцьк, або на електронну адресу: volyn.polissya@gmail.com

Для визначення найбільш економічно вигідної пропозиції буде розглянуто та оцінено подані пропозиції. Критеріями оцінки пропозицій  «Ціна»  та «Якість». Питома вага критерію «Ціна» становить 90%, питома вага критерію «Якість» – 10%.

Контактні особи: Ковальський Олександр Ростиславович – голова правління  ГО «Клуб екологічного туризму», Гусар Олександра Миколаївна – координатор проекту «Транскордонне Полісся – від стратегії до добробуту».

 

Додаткову інформацію щодо зазначеної пропозиції можна отримати в офісі в рамках проекту  «Транскордонне Полісся – від стратегії до добробуту» за адресою м. Луцьк, вулиця Б.Хмельницького, 23/1 та за телефоном +38099 250 91 33.

З повагою

Голова правління ГО «Клуб екологічного туризму»   Ковальський О.Р.

Координатор проекту    Гусар О.М.

 

Чекаємо на Вашу пропозицію.

Сподіваємось на плідну співпрацю!

1 2 5 3